W grze tej razem z Barbie zabawimy się w opiekę nad zwierzętami. W pierwszej planszy musimy odnaleźć zwierzęta przez nas wybrane jakimi się mamy opiekować. Nie jest to takie łatwe, gdyż zwierzaki wkomponowały się w tło otoczenie. Jak uda nam się przejść tą planszę to w następnie musimy się już opiekować wraz z Barbie wybranym przez nas zwierzakiem.

Opieka z Barbie

8 comments
Kolorowanka Barbie
Gra jest admin w Gry Barbie

Strona stworzona z myślą o Barbie, dlatego powinna się tu również odnaleźć kolorowanka Barbie. Obrazek z Barbie który przygotowaliśmy dla Was przedstawia księżniczkę Barbie, która z utęsknieniem czeka na swojego księcia, który się zjawił. Jednak na tym koniec, gdyż ktoś zapomniał dokończyć tej kolorowanki, i pozostawił ją w kolorach czarno-białych. Pozostawił jednak kolory dzięki, którym będziecie mieli możliwość dokończyć kolorować tą kolorowankę Barbie.

PacMan

1 comment

Do wybory mamy w tej ubierance cztery różne lalki Barbie. I to do Was należy wybór którą jaką pierwszą ubierzecie. Oczywiście możecie ubierać każdą po kolei jeżeli macie na to tylko ochotę. Specjalnie do tej ubieranki z Barbie zostały skomponowane sukienki czy też inne ubrania dla tej lalki. Jest to najnowsza kolekcja. Jeżeli zainteresował Cię wstęp do tej ubieranki Barbie to polecamy w nią zagrać jest naprawdę fantastyczna.

Ubieranka z Barbie

7 comments
Kolorowanka Barbie
Gra jest admin w Gra Barbie

Postanowiliśmy coś dodać na stronę dla miłośniczek kolorowanek z postacią lalki Barbie. Macie możliwość się wykazać i pokazać jakie w Was drzemią zdolności malarskie. Wystarczy tylko wybrać kolory, za pomocą których pokolorujecie tą gre kolorowankę z Barbie. Wydaje mi się, że znaczącym kolorem będzie tu kolor różowy. Na obrazku widnieje Barbie wraz ze swoim kucykiem.

PacMan

no comment

Gry barbie dla dziewczyn