Kolorowanka Barbie
Gra jest admin w Gra Barbie

Postanowiliśmy coś dodać na stronę dla miłośniczek kolorowanek z postacią lalki Barbie. Macie możliwość się wykazać i pokazać jakie w Was drzemią zdolności malarskie. Wystarczy tylko wybrać kolory, za pomocą których pokolorujecie tą gre kolorowankę z Barbie. Wydaje mi się, że znaczącym kolorem będzie tu kolor różowy. Na obrazku widnieje Barbie wraz ze swoim kucykiem.

PacMan

no comment
Projektantka Barbie
Gra jest admin w Gry Barbie

Wyobraź sobie, że dostałaś propozycję pracy dla największych projektantów mody i masz możliwość wyjazdu do Paryża aby projektować najlepsze stroje dla lalki Barbie. Dzięki tej gry będziesz mogła się poczuć w ten sposób. Wystarczy, że na początku gry wpiszesz swój nick lub też imię wybierzesz styl ubrań i możesz tworzyć dowolne ciuchy począwszy od koszulek, bluzek, kurtek, spodni, sukienek oraz wszelkiego rodzaju dodatków dla lalek Barbie i innych dziewczyn.

Projektantka Barbie

6 comments
Ubierz Barbie na bal
Gra jest admin w Gra Barbie

Pewnego dnia Barbie otrzymała telefon, że musi się udać dziś na przyjęcie. Jest dość późno i kompletnie nie ma pojęcia w co ma się ubrać dlatego Ty stoisz przed szansą jej ubioru na ten wyjątkowy wieczór. Czy podejmiesz tego zadania? Czy dasz radę? Czy zostaniesz stylistką Barbie już na zawsze? Tego wszystkiego i wiele innych ciekawych rzeczy dowiesz się gdy zagrasz w grę z Barbie.

PacMan

no comment

Gry barbie dla dziewczyn