Księżniczka Barbie

Księżniczka Barbie

Play Księżniczka Barbie Now »


Bardzo realistyczna i ciekaw ubieranka z barbie dla wszystkich dziewczynek. Mamy możliwość przybliżania oddalania postaci Barbie jak i też zmiany jej otoczenia. To odnajdziemy po prawej stronie gry. Natomiast po lewej znajduje się wszystko to co nam będzie potrzebne do ubioru postaci Barbie. Ta ubieranka jest po prostu super.

4 comments
Zimowa Barbie
Gra jest admin w Ubieranki Barbie

Z dani na dzień za oknem jest coraz cieplej jednak jeszcze na dworze leży śnieg. Dlatego też ta ubieranka z Barbie jest jeszcze na zimę. Znajdziemy tu kolkecję ubrań oraz dodatków na zimę. Do wyboru mamy bardzo wiele zimowych spodni dla tej dziewczyny. Oprócz tego mnóstwo ciepłych i wełnianych swetrów na zimne zimowe dni dla Barbie. Na sam koniec zostały nam przeróżne kolczyki, zawieszki oraz bransoletki oraz torebki specjalnie stworzone dla Barbie.

Zimowa Barbie

1 comment

Do wybory mamy w tej ubierance cztery różne lalki Barbie. I to do Was należy wybór którą jaką pierwszą ubierzecie. Oczywiście możecie ubierać każdą po kolei jeżeli macie na to tylko ochotę. Specjalnie do tej ubieranki z Barbie zostały skomponowane sukienki czy też inne ubrania dla tej lalki. Jest to najnowsza kolekcja. Jeżeli zainteresował Cię wstęp do tej ubieranki Barbie to polecamy w nią zagrać jest naprawdę fantastyczna.

Ubieranka z Barbie

7 comments

W tej grze odnajdziemy lalkę Barbie oraz jej małego pieska, pudelka. Te dwie postacie są do ubrania. Bardzo ciekawa ubieranka z Barbie. Ubrania są bardzo ekskluzywne. Mamy do wyboru zarówno różnego rodzaju spodnie, sukienki. Możemy wybrać bluzy, czy też inne bluzeczki. Oprócz tego mnóstwo dodatków w postaci eleganckich jak i sportowych torebek i wiele innych dodatków oraz ubranek dla pieska Barbie.

Barbie i jej piesek

no comment

Lalka jak to lalka potrzebuje nowe ubrania. Właśnie ta ubieranka twórcza to nam umożliwia. Wpisujemy swoje imię lub też ksywkę pod którą będziemy projektować ubrania dla Barbie. Wybierasz swój styl i projektujesz ubrania dla swojej lub też dla innych lalke Barbie. Każde ubranie może być unikalne dzięki wielu wesołym i kolorowym kolorom materiałów, które mamy dostępne.

Ubieranka Barbie

no comment

Już niebawem zbliża się zima dlatego też Barbie postanowiła zapełnić swoją szafę w ubrania na okres zimowy. I tu ma bardzo duży problem ponieważ ma tak dużo ubrań, że kompletnie nie ma pomysłu na swój ubiór. Ty możesz jej w tym pomóc kompletując ciekawe zestawy właśnie dla Barbie. Sceneria zimowa tej ubieranki wprawia nas w nastrój zimy i padających płatków śniegu. Ciekae ubrania oraz dodatki to to co wyróżnia tą śliczną ubierankę Barbie

Ubieranka Barbie

Barbie ubierannka

Play Ubieranka Barbie Now »

2 comments

Gry barbie dla dziewczyn