Gotowanie z Barbie

Gotowanie z Barbie

Play Gotowanie z Barbie Now »


Razem z Barbie przeniesiemy się na plażę gdzie będziemy mieli okazję wraz z Barbie przygotować przepyszne danie. Zobaczcie sami co na Was będzie czekać. Oczywiście pomoc będziecie mieli od samej Barbi zapewnioną w tej grze.

no comment

Barbie na rowerze

Jeżeli lubisz Barbie to z pewnością polubisz nową grę z Barbie jaką mamy dla Was do zaprezentowania. Tym razem Barbie udaje się na przejażdżkę rowerową. W trakcie gry my przejmujemy stery na rowerem i kierujemy postacią Barbie jak i też samym rowerem. Do tego będziemy potrzebować strzałek do kierowania oraz Spacji do trików i skakania. Miłej gry Wam życzymy.

2 comments

Barbie na snowboardzie

Barbie na snowboardzie

Play Barbie na snowboardzie Now »


Ty razem Barbie postanowiła wybrać się na snowboard. Jest to ciekawa gra sportowa z Barbie w roli głównej zachęcamy Was wszystkich do tej gry na pewno tego nie pożałujecie. Musimy w grze w odpowiedni sposób manewrować deską tak aby Barbie nie wpadła po drodze na jakąś przeszkodę, a będzie ich dość sporo na tej drodze.

no comment
Gra z Kenem
Gra jest admin w Gra Barbie, Gry Barbie

Gra z Kenem

Tym razem będziemy zajmować się w grze postacią Kena. Naszym zadaniem będzie stworzenie własnego Kena z elementów przygotowanych w tej grze. Mamy także możliwość zobaczenia jak Ken zmieniał się na przestrzeni kilkunastu lat w grze. Do gry będziemy używać jedynie myszki komputerowej. Zobacz jak będzie wyglądać Twój Ken stworzony tylko przez Ciebie.

2 comments

Dom dla Barbie

Barbie właśnie zakupiła właśnie swój nowe własny domek. Jednak nie wie jak ten domek umeblować. Do wyboru mamy wiele przeróżnych elementów do meblowania całego domku dla Barbie. Postaraj się umeblować ten domek najlepiej jak tylko potrafisz. Do umeblowania mamy kuchnię, łazienkę oraz sypialnie. Nie trać czasu tylko bierz się za meblowanie domu dla Barbie.

no comment

Gra meblowanka Barbie

Tym razem będziemy musieli stanąć przed nie lada wyzwaniem w tej grze. Naszym zadaniem będzie umeblowanie pokoju Barbie. Laka Barbie zakupiła nowe mieszkanie i mnóstwo przeróżnych mebli jak i dodatków do pokoju. Barbie poprosiła Ciebie o umeblowanie jej pokoiku. Pamiętaj, że cały czas będzie się przyglądać jak meblujesz jej pokój. Zagraj ta gra jest bardzo fajna i miło płynie czas podczas gry w nią.

6 comments

Gry barbie dla dziewczyn